Общее собрание студентов 1 курса дневной формы получения образования состоится 30 августа 2017 г. в 11.00 (г. Минск, ул. Красноармейская, 6, актовый зал).

Установочная сессия у студентов заочной формы получения образования пройдет с 11 по 30 сентября 2017 г. Общее собрание студентов 1 курса, а также 2 курса (направление специальности "Документоведение (документационное обеспечение управления) (сокращенный срок)") заочной формы получения образования состоится 11 сентября 2017 г. в 13.00 (г. Минск, ул. Красноармейская, 6, актовый зал).

Итоги зачисления на заочную платную форму получения образования

Исходя из решения приемной комиссии (протокол № 32 от 06.08.2017 г.) и в соответствии с "Порядком приема в Белорусский государственный университет на 2017 г." в число студентов 1 курса заочной платной формы получения образования с 01.09.2017 г. были зачислены следующие абитуриенты:

Специальность "История (отечественная и всеобщая)"

Бондарук Михаил Васильевич
Гулькевич Кирилл Васильевич
Коваленко Егор Геннадьевич
Коханская Екатерина Анатольевна
Круталевич Глеб Васильевич
Москов Евгений Евгеньевич
Мухин Артем Аркадьевич
Новиков Роман Александрович
Перцева Екатерина Сергеевна
Потапова Татьяна Владимировна
Ромейко Анастасия Иосифовна
Сватко Адам Олегович
Травин Эрик Вячеславович
Чаузова Александра Дмитриевна
Шидловский Игорь Иванович

Специальность "Документоведение (по направлениям)"

Бородун Анжелика Ивановна
Бородын Виктория Викторовна
Протасевич Наталья Сергеевна
Цыганков Александр Николаевич
Чумакова Светлана Владимировна

Специальность "Музейное дело и охрана историко-культурного наследия (по направлениям)"

Жуковец Анастасия Дмитриевна

banner-gun-rus

220030 г. Минск, ул. Красноармейская, 6

Maladost28

Першая “Маладосць” у 2016 годзе прынясе асалоду, калі вы проста возьмеце яе ў рукі. Бо цяпер яна на бялюткай і гладкай мелаванай паперы! Што ні кажыце, а стылёвы выгляд не менш важны за якасны змест. Нарэшце “Маладосць” сумяшчае ў сабе гэтыя рэчы.

Якасны змест гэтым разам забяспечылі: паэзія Мікіты Найдзёнава, Алеся Бараноўскага, Вікторыі Смолкі, Міколы Мятліцкага; проза Веранікі Ляўчук, айца Яўстафія, Наталлі Канстанцінавай, Андрэя З-і і іншых; пераклады твораў нямецкага пісьменніка Томаса Гнілкі і эквадорскага паэта Эдвіна Мадрыда. Багаты нумар на гістарычныя матэрыялы: тут і рэпартаж з раскопак на месцы Лаўрышаўскага манастыра, расповеды пра старую мінскую электрастанцыю ды пра першую муніцыпальную бальніцу ў Гродне, а таксама артыкул пра тое, як палявала ў Белавежскай пушчы германская армія падчас Першай сусветнай вайны. Значную порцыю цікавостак вы знойдзеце ў дзённіку вандроўніка па Камчатцы Віктара Кошаля, артыкуле Людкі Сільновай пра таямнічага Зьніча і ўспамінах Генадзя Шэршаня пра ваеннае дзяцінства…

Чытайце “Маладосць” і не сумуйце: вясна не за гарамі!

president      miedu    pravo     bsu     universitet