Дорым радасць і настрой

1Святаткаванне 8 Сакавіка адбылося на гістарычным факультэце БДУ | Дорым радасць і настрой

8 сакавіка ўжо адбылося, але мы вырашылі, што гэта не перашкода павіншаваць прадстаўніц прыгожага полу гістарычнага факультэта са святам вясны і прыгажосці.

З самай раніцы хлопцы актыўна надзімалі шары, упрыгожвалі факультэт і наладжвалі апаратуру для стварэння святочнага настрою. Усе дзяўчаты, якія заходзілі на факультэт атрымлівалі цёплыя словы ад нашых хлопцаў, віншавальныя паштоўкі, салодкія цукеркі і пажаданні, каб іх жыццё было такім жа салодкім як цукеркі, а таксама рознакаляровыя паветраныя шарыкі! Кульмінацыяй нашага свята стала выступленне залатога голасу гістфака - Зусько Сяргея! Усе песні былі прысвечаны прыгожым дамам, а мы стараліся падпяваць і танцаваць.

Спадзяемся, што мы здолелі падарыць кавалачак радасці, усмешку і добры настрой кожнай!

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:

220030 г. Минск, ул. Красноармейская, 6

president      miedu    pravo     bsu     universitet