Факультэт

Студэнтам

Абітурыенту

Навіны факультэта

Пасяджэнне гуртка “Гісторыя на карце (картаграфаванне гісторыі)” (30.11.2023 г.)

3-е пасяджэнне гуртка “Гісторыя на карце (картаграфаванне гісторыі)”, арганізаванае кафедрай гісторыі Беларусі старажытнага часу і сярэдніх вякоў, адбудзецца 30 лістапада 2023 г. (чацвер).

Час: 14.30 – 15.50. Месца: збор каля кафедры гісторыі Беларусі старажытнага часу і сярэдніх вякоў, аўдыторыя ўдакладняецца.

Кіраўнік: С.М. Цемушаў.

У рамках пасяджэнняў гуртка мяркуецца навучанне стварэнню гістарычных карт у праграме Illustrator. Тэма: “Адлюстраванне на гістарычных картах населеных пунктаў рознага статусу”.

Запрашаюцца ўсе зацікаўленыя студэнты, магістранты і аспіранты дзённай і завочнай форм навучання.

Абавязковыя ўмовы: наяўнасць ноўтбука і гатоўнасць да сумнай, карпатлівай працы.

br   brsmmgi   mr   fpb   szh   GK

105   konst   logo1 RUS

Кантакты