Новости факультета

stanjutaШаноўныя студэнты і выкладчыкі!

Вас заўсёды немагчыма было адцягнуць ад прагляду міжнародных спартыўных спаборніцтв і Алімпійскіх гульняў? Ёсць жаданне пазнаёміцца з нейкімі знакамітымі беларускімі дзеячамі? А можа, вы проста заўсёды хацеў паслухаць цікавыя гісторыі з жыцця, пра якія потым можна будзе распавядаць сябрам? Калі хаця б на адно з гэтых пытанняў вы адказалі «так», сардэчна запрашаем на нашу сустрэчу з адной з самых знакамітых спартсменак Беларусі, сапраўднай прыгажуняй, таленавітай гімнасткай Меліцінай Станютай - шматразовай прызёркай Еўрапейскіх гульняў-2015, Чемпіянатаў света і Еўропы!!!
20 сакавіка, 14:30
Гістарычны факультэт БДУ, аўдыторыя 45

Прыходзь, не губляй такі шанец!

220030 г. Минск, ул. Красноармейская, 6