Идеологическая и воспитательная работа

Совет молодых ученых

Навукова-метадычны семінар маладых навукоўцаў гістарычнага факультэта БДУ “Міждысцыплінарныя даследаванні ў гісторыі”

Працягвае працу навукова-метадычны семінар маладых навукоўцаў гістарычнага факультэта БДУ “Міждысцыплінарныя даследаванні ў гісторыі”.

Наступнае пасяджэнне пройдзе 14 сакавіка 2012 г. у 15,00 аўд. 42 і будзе прысвечана тэме “Культурна-гістарычныя вытокі суіцыду як сродку палітычнай барацьбы”.

Дакладчыкі – Сцяпан Артуравіч Захаркевіч (дацэнт кафедры этналогіі, музеялогіі і гісторыі мастцтваў БДУ, кандыдат гістарычных навук); Аляксандр Міхайлавіч Бяляўскі (дацэнт кафедры крыніцазнаўства БДУ, кандыдат гістарычных навук).

Спіс літаратуры для вывучэння

Запрашаем усіх цікаўных да ўдзелу ў пасяджэнні.

br   brsmmgi   mr   fpb   szh   GK

105konst

График работы: